Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

X

PRZYPOMNIJ HASŁO
REJESTRACJA

Nasze aukcje:


Kontakt:

telefon:

512 056 399

e-mail:

serwis@doris-bizuteria.pl

Prosimy o kontakt poprzez formularz u góry strony!

 


Zarejestruj nowe konto

Dołącz do grona zarejestrowanych klientów naszego serwisu już teraz, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu - będziesz mógł przechowywać produkty w swoim koszyku tak długo, jak tylko potrzebujesz nawet po wylogowaniu, otrzymasz dostęp do listy wszystkich Twoich zamówień, a także będziesz mógł skorzystać z ofert specjalnych przygotowanych wyłącznie dla zarejestrowanych Klientów.


Informacje o użytkowniku


 
 

Wpisz proponowaną nazwę użytkownika, która stanie się automatycznie Twoim loginem umożliwiającym logowanie do serwisu. Nazwa może składać się z maksymalnie 25 znaków alfanumerycznych, kropki, myślnika i podkreślenia.

 
 

Ustal hasło, które umożliwi Ci zalogowanie się na konto. Pamiętaj, że wielkość liter ma znaczenie. Nie używaj znaków diakrytycznych!

 
 
 

Podany adres e-mail umożliwi sprawną komunikację z obsługą serwisu, a także posłuży do odbioru wiadomości informujących o postępie realizacji zamówienia.Wypełnienie poniższego formularza jest opcjonalne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia w naszym serwisie. Żadna z wprowadzonych informacji nie jest, i nigdy nie będzie udostępniona osobom trzecim.


   
   
       
       
   

       

Dane do faktury


Jeśli chcesz otrzymywać faktury VAT, podaj dane firmy, na którą faktury będą wystawiane.


       
       
   
       
       
   Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych jest D&M DORIS Mirosław Małyszko , z siedzibą przy ul. Jana Krzysztofa Kluka 35 15-197 Białystok - Polska. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu realizacji zamówienia oraz w celu przesyłania ofert marketingowych i/lub newslettera serwisu internetowego D&M DORIS Mirosław Małyszko (odpowiednio do zaznaczonych opcji). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zamówienia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.