Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.

X

PRZYPOMNIJ HASŁO
REJESTRACJA

Nasze aukcje:


Kontakt:

telefon:

512 056 399

e-mail:

serwis@doris-bizuteria.pl

Prosimy o kontakt poprzez formularz u góry strony!

 


Warto wiedzieć

Kliencie kupuj z głową ! Zanim kupisz, sprawdź dokładnie opis produktu i wszelkie informacje na jego temat ( rozmiar, kolor, materiały wykonania itp. ) ! W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz do nas wysłać e-mail lub zadzwonić ! Oczywiście kupiony produkt masz prawo zwrócić w stanie nieużywanym w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Sztuczna biżuteria to wyroby nieszlachetne, wykonane z różnych materiałów, które mogą u alergików wywoływać uczulenie. Zdarza się to niezmiernie rzadko, aczkolwiek ostrzegamy o takiej możliwości.

Pamiętaj również, że sztuczna biżuteria w kontakcie z chemikaliami ( szczególnie perfumami ) może się odbarwiać i zarazem barwić ( skórę, ubrania ), dlatego nigdy nie pryskaj perfumami lub innymi chemikaliami po biżuterii ! Zalecamy również, aby zdejmować biżuterię przed rozpoczęciem prac domowych ( zmywanie, sprzątanie itp. ), żeby uniknąć niepotrzebnego kontaktu biżuterii z chemikaliami.

Pamiętaj ! Po noszeniu biżuterii przetrzyj ją suchą szmatką ( bawełnianą ) i zapakuj do strunowego woreczka, który otrzymasz wraz z biżuterią, dzięki temu biżuteria nie będzie się niszczyła i będzie Ci służyła długie lata.

Powyższe zalecenia odnoszą się również do srebra.

W naszym serwisie sprzedajemy również biżuterię opalizującą, dla tych, którzy nie wiedzą na czym polega to zjawisko polecamy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Opalizacja . W przypadku tej biżuterii zachwyt zawsze gwatantowany !